Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

PATURI ATI SI ECOGRAF REZOLUTIE INALTA -Proiect POIM 138224

Număr anunț
CN1025284
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
528.000 RON
Valoare atribuită
316.760 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
14.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1058841
Termen limită
20.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 200-484473
Documentație de atribuire
DF1097081

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 528.000 RON Adjudecat: 316.760 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paturi ATI 240.000 RON PROTON IMPEX 2000 159.850 RON ↓33,4%
2 Ecograf rezolutie inalta 288.000 RON GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS SRL 156.910 RON ↓45,5%

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

316.760 RON

din 528.000 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 211.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.