Anulată
Anunț de participare
Furnizare Sistem informatic medical de monitorizare, Sistem monitorizare neonatal EEG şi aEEG, Sisteme intubare dificilă neonatologie și Incubator compatil aparat de rezonanţă magnetică pentru Compartimentul de Terapie Intensivă Neonatală din cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență ,,Sf. Apostol Andrei” Constanţa.
- Număr anunț
- CN1021888
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.729.835,10 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1043049
- Termen limită
- 20.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 116-281117
- Documentație de atribuire
- DF1086313
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 3.729.835,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem informatic medical de monitorizare (1 buc.) | 1.737.333,33 RON | Anulat | — |
| 2 | Sistem monitorizare neonatal EEG şi aEEG (1 buc.) | 169.168,44 RON | Anulat | — |
| 3 | Sistem intubare dificilă neonatologie (2 buc.) | 73.333,33 RON | Anulat | — |
| 4 | Incubator compatil aparat de rezonanţă magnetică (1 buc.) | 1.750.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ASCO 90 SRL CUI RO 1568271
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.