Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 97,0% sub estimat
MANUSI EXAMINARE SI MANUSI CHIRURGICALE
- Număr anunț
- CN1025357
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.234.300 RON
- Valoare atribuită
- 126.000 RON 97,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1156818
- Termen limită
- 17.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 202-488092
- Documentație de atribuire
- DF1097233
Documente
Documentația de atribuire
- Acord_cadru_contract_subsecvent-manusi .doc.p7m
- Caiet de sarcini manusi.ex +manusi.chir .doc.p7m
- FisaDate_DF1097233.pdf
- Formulare si modele de documente.doc.p7m
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 126.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manusi examinare nitril | — | Anulat | — |
| 2 | Manusi examinare lungi | — | Anulat | — |
| 3 | Manusi chirurgicale sterile nr.6,5-pina la 9 | — | CO&CO Consumer 2002 S.R.L.,ALPHA NED 2000 EXIM | 126.000 RON |
| 4 | Manusi chirurgicale sterile Bloc Operator | — | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CO & CO CONSUMER 2002 SRL CUI RO 14934994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALPHA NED 2000 EXIM SRL CUI RO 13393416
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Valoare atribuită
126.000 RON
din 4.234.300 RON estimat
97,0%
Adjudecat la 3,0% din estimat · economie 4.108.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.