Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 39,1% sub estimat

Achiziție de produse pentru platforme supraterane - cartier PRECISTA, municipiul Piatra Neamț

Număr anunț
CN1021912
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.534.300 RON
Valoare atribuită
2.154.060 RON 39,1% sub estimat
Data publicării
17.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1039512
Termen limită
16.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 116-281355
Documentație de atribuire
DF1086417

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221

Valoare atribuită

2.154.060 RON

din 3.534.300 RON estimat 39,1%

Adjudecat la 60,9% din estimat · economie 1.380.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.