Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului aferente investitiei „Amenajare Parc – Cartierul Ciucului”

Număr anunț
SCN1070092
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
PLANSHOW S.R.L. (CUI 33168397)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.738 RON
Valoare atribuită
64.738 RON
Data publicării
18.06.2020 16:45
Anunț de atribuire
SCNA1042115
Termen limită
15.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086868

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLANSHOW S.R.L. CUI RO 33168397
Subcontractanți 3
EGLA PLAN CUI 38424321
VIS PROIECT SRL CUI RO17688819

Valoare atribuită

64.738 RON

din 64.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.