Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

PIESE DE SCHIMB PENTRU ULTRACENTRIFUGI

Număr anunț
SCN1070064
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502.300 RON
Valoare atribuită
486.165,94 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
18.06.2020 11:38
Anunț de atribuire
SCNA1040349
Termen limită
30.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086774

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

486.165,94 RON

din 502.300 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 16.134,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.