Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

MODERNIZARE CAMIN CULTURAL IN COMUNA VANJULET, JUDETUL MEHEDINTI

Număr anunț
SCN1070206
Autoritate contractantă
COMUNA VANJULET (CUI 7643054)
Furnizor / câștigător
LUYY SERV SRL (CUI 22146857)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452.206,68 RON
Valoare atribuită
447.002,10 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
19.06.2020 17:43
Anunț de atribuire
SCNA1043374
Termen limită
06.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087143

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUYY SERV SRL CUI RO22146857

Valoare atribuită

447.002,10 RON

din 452.206,68 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 5.204,58 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.