Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,6% sub estimat
Lucrări privind punerea în siguranță a conductei DN 150 mm Racord SRM Măgureni, zona Măgureni, județul Prahova
- Număr anunț
- SCN1070202
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- COMREP SA (CUI 1345008)
- Cod CPV
- 45231220-3 · Lucrari de constructii de gazoducte (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365.385,98 RON
- Valoare atribuită
- 250.003 RON 31,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1048622
- Termen limită
- 17.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087102
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMREP SA CUI RO 1345008
Terți susținători 1
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
Subcontractanți 3
COMPCONTROL ING. SRL CUI RO 10144097
ELCAS PRODIMPEX SRL CUI RO 2706712
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMREP SA CUI RO 1345008
Terți susținători 1
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
Subcontractanți 3
COMPCONTROL ING. SRL CUI RO 10144097
ELCAS PRODIMPEX SRL CUI RO 2706712
PETROSTAR SA CUI RO 1360296
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GAZPET INSTAL SRL CUI 22029920
Valoare atribuită
250.003 RON
din 365.385,98 RON estimat
31,6%
Adjudecat la 68,4% din estimat · economie 115.382,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.