Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,0% sub estimat
„ACHIZITIE UTILAJE PENTRU IMBUNATATIREA SERVICIILOR LOCALE IN COMUNA ROCIU - AUTOGREDER”
- Număr anunț
- SCN1070201
- Autoritate contractantă
- COMUNA ROCIU (CUI 4469515)
- Furnizor / câștigător
- CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
- Cod CPV
- 43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549.033,85 RON
- Valoare atribuită
- 323.950 RON 41,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 16:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1042097
- Termen limită
- 06.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087149
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RODALI CARGO SRL CUI RO 25575357
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
323.950 RON
din 549.033,85 RON estimat
41,0%
Adjudecat la 59,0% din estimat · economie 225.083,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.