Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
Furnizare combustibil-benzină pe bază de card
- Număr anunț
- SCN1070152
- Autoritate contractantă
- LOCATIVA S.A. (CUI 10863084)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.928,07 RON
- Valoare atribuită
- 28.445,95 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1040188
- Termen limită
- 29.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086883
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
28.445,95 RON
din 28.928,07 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 482,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.