Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Reabilitare străzi municipiul Rădăuți, județul Suceava: str. Bogdan Vodă, str. Gării, str. Spitalului, str. Teiului, str. Iraclie Porumbescu, str. Volovățului, str. Ion Nistor, str. Constantin Dobrogeanu Gherea, str. Dimitrie Dan, str. Școlii Noi, str. Piața Unirii, str. Mărțișor, str. Măcelarilor, str. Topliței, str. Horia, str. Grănicerului, str. Sf. Dumitru, str. Pictor Grigorescu
- Număr anunț
- SCN1070131
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.839.766,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.787.093,13 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.06.2020 08:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1041927
- Termen limită
- 15.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086928
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Asociați 1
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Terți susținători 1
CONEST SA CUI RO 1959695
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDROTERRA SA CUI 715617
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Valoare atribuită
11.787.093,13 RON
din 13.839.766,60 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 2.052.673,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.