Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Furnizare scanner Proiect POCU/446/6/22/E.T.I.C.

Număr anunț
SCN1070123
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
Cod CPV
38520000-6 · Scanere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
997 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
19.06.2020 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1039761
Termen limită
30.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086972

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921

Valoare atribuită

997 RON

din 1.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.