Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat
Lucrări de reparații curente la pavilionul B2 din cazarma 1369 Constanța
- Număr anunț
- SCN1070303
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DRAFT CONSTRUCT SRL (CUI 16322932)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020.689,58 RON
- Valoare atribuită
- 807.515,16 RON 20,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2020 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1041410
- Termen limită
- 15.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087259
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare - canalizare - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - constructii interior - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - instalatie termica - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - instalatii apa calda - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - instalatii apa rece - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - instalatii electrice - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Antemasuratoare - reparatii exterioare - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Caiet sarcini - Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369 .pdf.p7s
- FisaDate_DF1087259.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- Model contract Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.pdf.p7s
- modele formulare Lucrari de reparatii curente la pavilionul B2 din cazarma 1369.doc.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CON-IN CONSTRUCTII INDUSTRYALE S.R.L. CUI RO31414746
Terți susținători 1
PRAUCO AMV CRAFT S.R.L. CUI 31433918
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Asociați 1
HESTIA CONSTRUCTII MONTAJ SRL CUI RO27760881
Valoare atribuită
807.515,16 RON
din 1.020.689,58 RON estimat
20,9%
Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 213.174,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.