Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Servicii de proiectare, faza Proiect Tehnic, inclusiv asistenta tehnica din partea proiectantului, pentru obiectivul de investitii „Traseu pentru deplasari nemotorizate Sud: Centru - Aeroport” cod SMIS 128418

Număr anunț
SCN1070281
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI 18423208)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545.127,77 RON
Valoare atribuită
528.000 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
22.06.2020 14:19
Anunț de atribuire
SCNA1041858
Termen limită
10.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087125

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Subcontractanți 1
NOVENSA SRL CUI RO32820106

Valoare atribuită

528.000 RON

din 545.127,77 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 17.127,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.