Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Platforma IT configurabila in cadrul proiectului "Administratie publica impreuna cu cetatenii" cod SMIS 126332 finantat prin Programul Operational Capacitate Administrativa 2014 - 2020
- Număr anunț
- CN1025532
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- MWARE SOLUTIONS (CUI 31021453)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 900.000 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1053685
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 207-502033
- Documentație de atribuire
- DF1096567
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MWARE SOLUTIONS CUI 31021453
Subcontractanți 1
ISOFT SRL CUI 15586030
Valoare atribuită
900.000 RON
din 1.000.000 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 100.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.