Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,8% sub estimat

Mobilier expozitional in cadrul obiectivului de investitii „Amenajari interioare nestructurale si mobilier expozitional, proiect „Romanian- Hungarian cross- border education center of cultural and historical heritage ROHU446.

Număr anunț
CN1025533
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903.524,38 RON
Valoare atribuită
164.486 RON 81,8% sub estimat
Data publicării
23.10.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1050180
Termen limită
10.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 207-502079
Documentație de atribuire
DF1097656

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 903.524,38 RON Adjudecat: 164.486 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 SOFTURI SI ECHIPAMENT IT 409.478,62 RON Anulat
3 STORURI 164.520,72 RON S.C. CONSTRUCTORUL SALARD S.R.L. 164.486 RON
4 RECONSTITUIRI DE TIP HABITAT 329.525,04 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

164.486 RON

din 903.524,38 RON estimat 81,8%

Adjudecat la 18,2% din estimat · economie 739.038,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.