Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat
Panouri de gard bordurat și stâlpi de susținere a panourilor, pentru protectie spatii verzi
- Număr anunț
- SCN1070228
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
- Cod CPV
- 34928220-6 · Elemente pentru garduri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.600 RON
- Valoare atribuită
- 183.690 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2020 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1041946
- Termen limită
- 06.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WORLD TRANS SYSTEMS SRL CUI RO32275964
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHCOM SRL CUI RO 1351883
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
183.690 RON
din 210.600 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 26.910 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.