Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1025624
- Autoritate contractantă
- Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239.495,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.239.494 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1049782
- Termen limită
- 02.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 210-512326
- Documentație de atribuire
- DF1098277
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.239.495,80 RON Adjudecat: 1.239.494 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamograf | 987.394,96 RON | MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. | 1.239.494 RON |
| 2 | Ecograf cu sonda mamara | 252.100,84 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Subcontractanți 2
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
INTERSIM DESIGN SRL CUI RO 16660321
Valoare atribuită
1.239.494 RON
din 1.239.495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro