Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Echipamente de laborator 5/2020

Număr anunț
CN1025607
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488.000 RON
Valoare atribuită
486.558 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
22.10.2020 09:46
Anunț de atribuire
CAN1051420
Termen limită
24.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098220

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

486.558 RON

din 488.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.442 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.