Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

Salubrizare spatii administrative , dormitor personal MC si dormitor personal de tractiune din Statia Dej Calatori

Număr anunț
CN1025603
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
GUTMAN SERV SRL (CUI 15240095)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.570 RON
Valoare atribuită
39.052,20 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
22.10.2020 09:07
Anunț de atribuire
CAN1048770
Termen limită
23.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1098153

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GUTMAN SERV SRL CUI RO 15240095

Valoare atribuită

39.052,20 RON

din 39.570 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 517,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.