Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
Contract de furnizare stații de reîncărcare pentru vehicule electrice și de execuție lucrări de montaj și de punere în funcțiune a acestora, inclusiv servicii de proiectare și de asistență tehnică din partea proiectantului pe întreaga perioadă de execuție a lucrărilor pentru proiectul “Stații de reîncărcare pentru vehicule electrice în municipiul Giurgiu”.
- Număr anunț
- SCN1070330
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691.951 RON
- Valoare atribuită
- 600.286,88 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2020 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1046628
- Termen limită
- 14.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087209
Documente
Documentația de atribuire
- Avize tehnice de racordare (ATR).rar.p7s
- caiet de sarcini statii de reincarcare electrice.pdf.p7s
- documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1087209.pdf
- Formulare.rtf.p7s
- Instructiuni ofertanti, model contract.docx.p7s
- SF_Statii de reincarcare pentru vehicule electrice in mun. Giurgiu.rar.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Terți susținători 1
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. CUI RO 11952970
Subcontractanți 2
PROEX INSTAL CONSULTING SRL CUI 36670168
TECHNICAL SERVICES GROUP - TSG ROMANIA S.R.L. CUI RO5129660
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
REAL AUTOMATIC SRL CUI 19023145
Asociați 1
AXIONET IOT S.A. CUI 17858646
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
EVGO GREEN MOTION SRL CUI 36430734
Asociați 1
IANUS SRL CUI RO 13666680
Valoare atribuită
600.286,88 RON
din 691.951 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 91.664,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.