Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
ACHIZITIE TABLETE PENTRU UZ ȘCOLAR CONECTATE LA INTERNET NECESARE ASIGURARII ACTIVITATILOR DIDACTICE IN CADRUL UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT DIN JUDETUL TULCEA IN CADRUL PROGRAMULUI NATIONAL „EDUCATIA IN SIGURANTA”
- Număr anunț
- CN1025688
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI TULCEA (CUI 3430258)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999.999 RON
- Valoare atribuită
- 1.514.103,24 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1046985
- Termen limită
- 23.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 211-514878
- Documentație de atribuire
- DF1098387
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Valoare atribuită
1.514.103,24 RON
din 1.999.999 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 485.895,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.