Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat

Servicii de actualizare/elaborare a Planului de Mobilitate Urbană Durabilă (PMUD) a Municipiului Bacău pentru proiectul “REFORMA- Investiţii pentru creşterea capacităţii instituţionale şi eficienţa serviciilor administraţiei publice locale”, SIPOCA/ SMIS 833/ 136322

Număr anunț
SCN1070456
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BACAU (CUI 4278337)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI 18423208)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367.200 RON
Valoare atribuită
299.000 RON 18,6% sub estimat
Data publicării
24.06.2020 15:25
Anunț de atribuire
SCNA1042048
Termen limită
09.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087311

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208

Valoare atribuită

299.000 RON

din 367.200 RON estimat 18,6%

Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 68.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.