Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

Pompe submersibile pentru namol si ape reziduale

Număr anunț
SCN1070442
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
THETYS PUMPS S.R.L. (CUI 41402307)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370.500 RON
Valoare atribuită
292.918 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
24.06.2020 13:26
Anunț de atribuire
SCNA1051244
Termen limită
14.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087286

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 292.918 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 Pompă submersibilă compatibilă ABS:AFP 1049 M90/4 – 1 bucată … S.C. EDWARDS INTERNATIONAL GROUP S.R.L. 114.438 RON
4 Pompă submersibilă cu lamă tăietoare– 2 bucăți Ele… Thetys Pumps 178.480 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

292.918 RON

din 370.500 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 77.582 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.