Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat

„ASFALTARE DRUM DUBISTEA DE PADURE – HODAC, KM 0+000 – 1+577, COMUNA HODAC, JUDETUL MURES”

Număr anunț
SCN1070397
Autoritate contractantă
COMUNA HODAC(PRIMARIA COMUNEI HODAC) (CUI 4641555)
Furnizor / câștigător
DRUMURI ŞI PODURI MUREŞ SRL (CUI 1213309)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436.779 RON
Valoare atribuită
1.308.981,28 RON 8,9% sub estimat
Data publicării
24.06.2020 08:24
Anunț de atribuire
SCNA1044062
Termen limită
13.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087287

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ASPHAROM SRL CUI RO 15554632

Valoare atribuită

1.308.981,28 RON

din 1.436.779 RON estimat 8,9%

Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 127.797,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.