Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat
Extindere RED in localitatea Harman, zona Titu Maiorescu, Jud. Brasov
- Număr anunț
- SCN1070566
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- FRONTEX-TRADE SRL (CUI 9052704)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749.309,28 RON
- Valoare atribuită
- 453.009,90 RON 39,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2020 22:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1043206
- Termen limită
- 13.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087469
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRONTEX-TRADE SRL CUI RO9052704
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TELECOMPONENTI ROMANIA SRL CUI RO14330629
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ONIK SISTEM SRL CUI RO 19236569
Valoare atribuită
453.009,90 RON
din 749.309,28 RON estimat
39,5%
Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 296.299,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.