Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,6% sub estimat

Restul de executie a lucrărilor de modernizare a rețelei de drumuri de interes local în localitatea HALMAGIU în cadrul proiectului „MODERNIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA DE INTERES LOCAL IN COMUNA HALMAGIU, JUDETUL ARAD”

Număr anunț
SCN1070565
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Furnizor / câștigător
ACTIVO CONSTRUCT VEST S.R.L. (CUI 28134185)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.935.461,48 RON
Valoare atribuită
2.153.916,08 RON 26,6% sub estimat
Data publicării
25.06.2020 19:30
Anunț de atribuire
SCNA1042916
Termen limită
20.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087611

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
INTERMED UTILAJ SRL CUI RO 16411169
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PROACTIV SRL CUI RO17161508
Subcontractanți 1
DRUPO SRL CUI RO 13776675

Valoare atribuită

2.153.916,08 RON

din 2.935.461,48 RON estimat 26,6%

Adjudecat la 73,4% din estimat · economie 781.545,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.