Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI SUPLIMENTARI DE RACORDURI DE CANALIZARE MENAJERA LOCUINTE ZONA C CU RACORDURI LA CANALIZARE ETAPA I COMUNA VALU LUI TRAIAN JUD CONSTANTA

Număr anunț
SCN1070552
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
APEX DEVELOPER & CONTRACTOR SRL (CUI 36976621)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.198.416,71 RON
Valoare atribuită
2.178.678 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
25.06.2020 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1042357
Termen limită
23.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087641

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440

Valoare atribuită

2.178.678 RON

din 2.198.416,71 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 19.738,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.