Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 67,5% sub estimat
Furnizare halate de unica folosinta de tip vizitator - 300 buc.
- Număr anunț
- SCN1070544
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- ALISON HAYES (ROMÂNIA) SRL (CUI 5222849)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.230 RON 67,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2020 15:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1040534
- Termen limită
- 07.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087642
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALISON HAYES (ROMÂNIA) SRL CUI RO5222849
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LACE L'ATELIER CUI 40061120
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ANOTIMPURI PRODEXIM S.R.L. CUI RO3760922
Valoare atribuită
1.230 RON
din 3.781,51 RON estimat
67,5%
Adjudecat la 32,5% din estimat · economie 2.551,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.