Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Atribuirea unui acord-cadru în vederea achiziționării unor servicii privind mentenanta software si hardware a Sistemului National EURODAC
- Număr anunț
- SCN1070531
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426.140,40 RON
- Valoare atribuită
- 422.793,92 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2020 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1040622
- Termen limită
- 06.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087664
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Valoare atribuită
422.793,92 RON
din 426.140,40 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 3.346,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.