Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție de lucrări obiectiv “„MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES COMUNAL IN COMUNA BANEASA, JUDETUL GIURGIU – REST DE EXECUTAT”
- Număr anunț
- SCN1070502
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
- Furnizor / câștigător
- TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL (CUI 32177290)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.226.417 RON
- Valoare atribuită
- 1.216.431,36 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2020 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1041795
- Termen limită
- 10.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087470
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TROIA PREMIUM CONSTRUCT SRL CUI RO 32177290
Asociați 1
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
Valoare atribuită
1.216.431,36 RON
din 1.226.417 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 9.985,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.