Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,7% sub estimat

Acord cadru de furnizare „Consumabile pentru injectoarele de substante de contrast” având o durată de 24 luni

Număr anunț
CN1025765
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159.200 RON
Valoare atribuită
908.000 RON 21,7% sub estimat
Data publicării
31.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1048462
Termen limită
03.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 213-521179
Documentație de atribuire
DF1098705

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 908.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile pentru injectorul de substanta de contrast model ST… Lumamed Health&Care SRL 908.000 RON
2 Consumabile pentru injectorul de substanta de contrast model NE… Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

908.000 RON

din 1.159.200 RON estimat 21,7%

Adjudecat la 78,3% din estimat · economie 251.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.