Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Cresterea gradului de participare la nivelul educatiei timpurii prin constructia si dotare cresa si gradinita in satul Urdari, comuna Urdari, judetul Gorj P+1
- Număr anunț
- SCN1070596
- Autoritate contractantă
- Comuna Urdari (Primaria Comunei Urdari) (CUI 4666410)
- Furnizor / câștigător
- LEXDINCON SRL (CUI 19102990)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905.482 RON
- Valoare atribuită
- 878.055,84 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2020 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1043054
- Termen limită
- 13.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087585
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEXDINCON SRL CUI RO 19102990
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEXSERCON 2010 SRL CUI RO33174917
Valoare atribuită
878.055,84 RON
din 905.482 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 27.426,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.