Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere și reparații pentru instalațiile de odorizare de tip SUDOCOR din componența SRM-urilor aparținând SNT
- Număr anunț
- CN1022266
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Cod CPV
- 50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 528.230 RON
- Valoare atribuită
- 528.226,67 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 09:04
- Anunț de atribuire
- CAN1044722
- Termen limită
- 31.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081323
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HASEL INVENT SRL CUI RO 17771735
Terți + subcontractanți 1
INSTASERVICE CUI RO 1217599
Valoare atribuită
528.226,67 RON
din 528.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro