Anulată Anunț de participare

acord cadru de furnizare materiale necesare lucrarilor de interventii de mica amploare pentru amenajare sectie psihici detinuti - geamuri si detectoare duale

Număr anunț
SCN1070592
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.052,50 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
26.06.2020 08:52
Anunț de atribuire
SCNA1043844
Termen limită
10.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087636

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 14.052,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Elemente de tamplarie PVC 10.202,50 RON Anulat
2 - detector dual - fum si temperatura 3.850 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.