Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

Achizitie utilaje decolmatare canale in cadrul proiectului "Achizitie echipament decolmatare canale si ingrijirea malurilor in comuna Smardan, judetul Tulcea"

Număr anunț
SCN1070590
Autoritate contractantă
COMUNA SMIRDAN (CUI 4793898)
Furnizor / câștigător
KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503.204,14 RON
Valoare atribuită
445.445,60 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
26.06.2020 08:48
Anunț de atribuire
SCNA1043002
Termen limită
13.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087449

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EURO ZONE COM SRL CUI RO 16920898

Valoare atribuită

445.445,60 RON

din 503.204,14 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 57.758,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.