Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Instalație de stingere a incendiilor cu spumă aeromecanică la rezervor de carburanți – rezervor R...
- Număr anunț
- SCN1070721
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 150 (CUI 26292057)
- Furnizor / câștigător
- DIRINGER & SCHEIDEL ROMANIA S.R.L. (CUI 15100210)
- Cod CPV
- 35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.941 RON
- Valoare atribuită
- 314.700 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2020 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1041244
- Termen limită
- 22.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087833
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 314.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instalație de stingere a incendiilor cu spumă aeromecanică la r… | — | — | |
| 2 | Instalație de stingere a incendiilor cu spumă aeromecanică la r… | — | AMBIENT GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | 314.700 RON |
| 3 | Instalație de stingere a incendiilor cu spumă aeromecanică la r… | — | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMBIENT GENERAL CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 15100210
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVITECH CO. SRL CUI RO 6641101
Valoare atribuită
314.700 RON
din 352.941 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 38.241 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.