Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 46,2% sub estimat
MODERNIZARE TERMINAL ETAPA II
- Număr anunț
- SCN1070714
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Furnizor / câștigător
- MAREN PRODCOM SRL (CUI 3563882)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 53.806 RON 46,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2020 14:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1040043
- Termen limită
- 10.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087837
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAREN PRODCOM SRL CUI RO 3563882
Valoare atribuită
53.806 RON
din 100.000 RON estimat
46,2%
Adjudecat la 53,8% din estimat · economie 46.194 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.