Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATII CENTRALE TERMICE SI STATII HIDROFOR, CU PIESE INCLUSE CARE DESERVESC IMOBILELE ACADEMIEI DE STUDII ECONOMICE DIN BUCURESTI
- Număr anunț
- CN1025807
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- ELCOS SERVICE SRL (CUI 10185240)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.081.043 RON
- Valoare atribuită
- 4.150.118 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1054844
- Termen limită
- 03.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 214-524580
- Documentație de atribuire
- DF1098851
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini_si_anexe.PDF.p7s
- Draft_Acord_cadru_si_ctr.PDF.p7s
- FisaDate_DF1098851.pdf
- Fisa_date.PDF.p7s
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELCOS SERVICE SRL CUI RO 10185240
Valoare atribuită
4.150.118 RON
din 2.081.043 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro