Atribuită Anunț de participare

Servicii de mentenanţă şi suport pentru produsele software aferente sistemului informatic integrat dezvoltat în cadrul proiectului „Sistem informatic integrat privind Gospodăriile şi Exploataţiile Agricole din judeţul Dolj” – SMIS 48395

Număr anunț
SCN1070790
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.150 RON
Valoare atribuită
73.136 RON
Data publicării
30.06.2020 14:42
Anunț de atribuire
SCNA1040089
Termen limită
13.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1087970

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

73.136 RON

din 73.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.