Atribuită
Anunț de participare
Mentenanta autovehicule (servicii de revizii, reparaţii, ITP, spalatorie si cosmetizare, tractare)
- Număr anunț
- CN1025819
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.472.828 RON
- Valoare atribuită
- 30.316.789,70 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1052148
- Termen limită
- 15.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 215-528250
- Documentație de atribuire
- DF1098895
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 CS Lista autovehicule.xlsx.p7s
- Anexa Cantitatile min max Subsecvent.pdf.p7s
- Anexa privind Cantitatile minime si maxime AC.pdf.p7s
- CS Servicii Auto 1.pdf.p7s
- FisaDate_DF1098895.pdf
- Formulare DEGR.docx.p7s
- Formulare Grad acoperire si discount.xlsx.p7s
- Formular oferta financiara.xlsx.p7s
- Model AC servicii.pdf.p7s
- Model Contract Subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 30.316.789,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | — | AD AUTO TOTAL 2 contracte | 13.795.167,75 RON |
| AD AUTO TOTAL · contract 15005 · 09.03.2021 | 9.290.894,75 RON | |||
| AD AUTO TOTAL · contract 4600028526 · 27.05.2022 | 4.504.273 RON | |||
| 2 | Lot 2 | — | AD AUTO TOTAL 2 contracte | 16.521.621,95 RON |
| AD AUTO TOTAL · contract 15019 · 09.03.2021 | 11.086.768,75 RON | |||
| AD AUTO TOTAL · contract 4600028729 · 04.07.2022 | 5.434.853,20 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTONET IMPORT SRL CUI RO 8539532
Valoare atribuită
30.316.789,70 RON
din 20.472.828 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro