Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,2% sub estimat

Oxigen medicinal

Număr anunț
CN1025818
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036.750 RON
Valoare atribuită
672.000 RON 35,2% sub estimat
Data publicării
03.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1050084
Termen limită
02.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 215-526369
Documentație de atribuire
DF1099032

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 672.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Oxigen medicinal lichid S.C. Messer Romania Gaz S.R.L. S.R.L. 672.000 RON
2 Oxigen medicinal comprimat Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
KLACSKA ROMANIA SRL CUI RO15732225

Valoare atribuită

672.000 RON

din 1.036.750 RON estimat 35,2%

Adjudecat la 64,8% din estimat · economie 364.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.