Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,9% sub estimat
Alimentare echipamente montate in statiile de calatori pentru transportul public in comun pentru proiectul “Sistem integrat de transport public ecologic in Municipiul Suceava” cod SMIS 127335
- Număr anunț
- SCN1070757
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392.301,25 RON
- Valoare atribuită
- 294.526,49 RON 24,9% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2020 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1045565
- Termen limită
- 20.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1087914
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELPROEX SA CUI RO 6798220
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHNOELECTRIC SRL CUI RO16855137
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ASTRALUX SRL CUI RO 8486683
Valoare atribuită
294.526,49 RON
din 392.301,25 RON estimat
24,9%
Adjudecat la 75,1% din estimat · economie 97.774,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.