Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Furnizare Ecograf Doppler Color - 1buc
- Număr anunț
- SCN1070858
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33112340-3 · Ecocardiografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.000 RON
- Valoare atribuită
- 273.900 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2020 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1040628
- Termen limită
- 08.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088132
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
273.900 RON
din 275.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.