Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Lucrări branșamente pentru obiectivul de investiții ”Reabilitare termică imobile Școala George Enescu”

Număr anunț
SCN1070857
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.300 RON
Valoare atribuită
10.124,84 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
01.07.2020 16:17
Anunț de atribuire
SCNA1040695
Termen limită
21.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088128

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MARYELECTRIC SRL CUI RO 15168895

Valoare atribuită

10.124,84 RON

din 10.300 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 175,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.