Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,5% sub estimat

Furnizare CONTAINERE TEHNICE G.E.S

Număr anunț
CN1025872
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
AEROSTAR SA (CUI 950531)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280.000 RON
Valoare atribuită
1.494.000 RON 34,5% sub estimat
Data publicării
05.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1048311
Termen limită
03.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 217-529820
Documentație de atribuire
DF1099112

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AEROSTAR SA CUI RO 950531
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
STIMPEX SA CUI RO 326768

Valoare atribuită

1.494.000 RON

din 2.280.000 RON estimat 34,5%

Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 786.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.