Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,6% sub estimat
Tablete pentru Centrele de Resurse Educationale ale Scolilor partenere
- Număr anunț
- SCN1070835
- Autoritate contractantă
- Fundatia World Vision Romania (CUI RO9232411)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.672,10 RON
- Valoare atribuită
- 37.185 RON 26,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.07.2020 10:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1041945
- Termen limită
- 14.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086544
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. CUI 42172729
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
37.185 RON
din 50.672,10 RON estimat
26,6%
Adjudecat la 73,4% din estimat · economie 13.487,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.