Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitie „IMBRACAMINTE ASFALTICA USOARA PE DRUMURILE DE INTERES LOCAL, IN COMUNA ARBORE, JUDETUL SUCEAVA”

Număr anunț
SCN1070946
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
TEST PRIMA S.R.L. (CUI 744639)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310.550 RON
Valoare atribuită
1.310.091,01 RON
Data publicării
02.07.2020 20:38
Anunț de atribuire
SCNA1041510
Termen limită
17.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088217

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639
Asociați 1

Valoare atribuită

1.310.091,01 RON

din 1.310.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.