Atribuită Anunț de participare

Furnizare, instalare și punere în funcțiune centrală termică la sediul SFO Zărnești (1 buc) - LOT 1 și centrală termică (1 buc) și branșament de la limita de proprietate la sediul BVI Covasna - LOT 2.

Număr anunț
SCN1070935
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
IDMS CENTRAL SRL (CUI 26117960)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.647 RON
Valoare atribuită
117.647 RON
Data publicării
02.07.2020 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1041214
Termen limită
15.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1088251

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 117.647 RON Adjudecat: 117.647 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare, instalare și punere în funcțiune centrală termică (1… 37.815 RON IDMS CENTRAL SRL 117.647 RON
2 Furnizare, instalare și punere în funcțiune centrală termică (1… 79.832 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IDMS CENTRAL SRL CUI RO 26117960
Asociați 1
INSTAL TERM SRL CUI 11595273
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IDMS CENTRAL SRL CUI RO 26117960
Asociați 1
INSTAL TERM SRL CUI 11595273
Subcontractanți 1
ACTUATOR SRL CUI 29819080

Valoare atribuită

117.647 RON

din 117.647 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.