Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat
Studiu privind estimarea potențialului de colectare separată a biodeșeurilor și a potențialului de compostare individuală
- Număr anunț
- SCN1070913
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- MULTIDIMENSION S.R.L. (CUI 18481608)
- Cod CPV
- 79723000-8 · Servicii de analiza a deseurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.336,13 RON
- Valoare atribuită
- 145.700 RON 16,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.07.2020 15:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1044258
- Termen limită
- 20.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1088152
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTIDIMENSION S.R.L. CUI RO 18481608
Valoare atribuită
145.700 RON
din 175.336,13 RON estimat
16,9%
Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 29.636,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.